Warning: mysqli_query(): (HY000/1712): Index ljm8_postmeta is corrupted in /data/web/virtuals/224347/virtual/www/domains/cacorkyvakci.cz/wp-includes/wp-db.php on line 2162
Tučepi
Chorvatsko

Tučepi


Warning: mysqli_query(): (HY000/1712): Index ljm8_postmeta is corrupted in /data/web/virtuals/224347/virtual/www/domains/cacorkyvakci.cz/wp-includes/wp-db.php on line 2162

To by bylo, abych nenapsala pár řádků i o naší srdcovce.

Tučepi jsou malé městečko na Makarské riviéře cca 3 km od Makarské s oblázkovými plážemi táhnoucí se podél celého pobřeží. Pokud nemáte rádi písčité pláže a pro děti i sebe chcete nějaké to zpestření, je toto místo bezva. Jestli máte však radši klidná místa bez lidí, tak to tu bohužel nečekejte. V sezóně je tu pěkný šrumec.

Restaurace najdete na každém kroku, střídající se se stánky s oblečením nebo suvenýry. Pokud si chcete opravdu dobře pochutnat doporučuji rodinnou restauraci Gajeta nebo Vám výborně uvaří i v restauraci Popust. Obě najdete v přístavu téměř vedle sebe. Pokud nemáte polopenzi a vařit se Vám nechce, dobré polední menu servírují v restauracích Tenis nebo Gusari (balí i s sebou). Ale určitě jich bude více i v druhé části Tučep blíže k Podgoře.

Dětská hřiště jsou tu dvě, jedno malé pod hotelem Alga a druhé u přístavu u restaurace Marina. Za pěkným hřištěm se můžete přesunout i do vedlejší Makarské. Najdete jej na konci hlavní kolonády. Jsou tam také kolotoče a svou pravidelnou okružní jízdu tam začíná i vláček.

Vyžití je to spousta, pro děti skákací atrakce na moři, pro dospělé padák, jízda na vodních lyžích, skůtr nebo půjčování člunů. Na souši se pak můžete zabavit tenisem, pinpongem nebo třeba volejbalem. Děti tu mají několik trampolín a jiné hrací srandy vydávající hromadu zvuků a světel.

Ovšem co tu stojí opravdu za to jsou západy slunce.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.